הודעת דיקן הפקולטה לרוח לקראת פתיחת הסמסטר

מרץ 22, 2020

חברים שלום,

היום ייפתח הסמסטר השני עם האתגר הגדול של הוראה מרחוק. אני מאחל לכולנו הצלחה רבה במשימה זו. ככל שנתמוך יותר אחד בשני, חברי הסגל האקדמי והמנהלי וכן התלמידים, כך יש לנו סיכוי טוב יותר להצליח. אני רוצה להודות לאוניברסיטה על ההשקעה האדירה בשבוע האחרון במעבר הזה, למרות כל הקשיים (בעבר, וללא ספק גם בעתיד הקרוב).

 

חובה עלינו להודות לכל הסגל המנהלי של הפקולטה. יש צמצומים משמעותיים בהעסקת הסגל המנהלי בתקופה זו, ובכל זאת הצליחו להבטיח את הפתיחה החלקה של הסמסטר. חשוב להודות לכל אחת מהן באופן אישי על מאמציהן הרבים בתקופה זו. בראש ובראשונה, אני רוצה להודות לדיקנית המשנה שלנו, רחל אליאסיאן, שעובדת לילות כימים כדי להבטיח שהצוות המנהלי של הפקולטה ימשיך לתפקד ולתמוך בפעילות האקדמית שלנו.   

 

מיום ליום הולכות ומחמירות המגבלות עלינו, כולל מגבלות על הכניסה לקמפוס. לפי תקנות החירום שאישרה הממשלה, יכול מספר מצומצם בלבד של עובדים לקבל הרשאה על כניסה לקמפוס. למזלנו בפקולטה למדעי הרוח מרבית העבודה שלנו (ואני יודע לא כולה) יכולה להתבצע בשעת חירום מהבית. כמובן זה לא אידיאלי, ואני רואה חשיבות גדולה בנוכחות ובעבודה המשותפת בקמפוס, אך אין לנו ברירה בשעה זו.

 

אני מאחל לכולכם ולמשפחותיכם בריאות ושלווה.

 

חזקו ואמצו,
מיכאל