מערכת הרישום לקורסים לשנת תשפ"א תיפתח ביום רביעי, 2 בספטמבר! קראו כאן על כל מה שאתם צריכים לדעת כדי לבנות מערכת שעות.

ספטמבר 1, 2020

 

בכל שנה בתחילת חודש ספטמבר נפתחת המערכת המקוונת לרישום לקורסים לצורך בניית מערכת שעות לשני הסמסטרים. השנה המערכת תיפתח ביום רביעי, 2 בספטמבר 2020. 

 

שימו לב: יש לשבץ במערכת את כל הקורסים: חובה, בחירה, לימודי אנגלית ולימודי עברית (למי שחייב). במקרה של התנגשות בין קורסי החובה, אנא פנו אל מזכירויות החוגים בדוא"ל. (פרטי הקשר מופיעים באתר האינטרנט של כל חוג וכל תוכנית.)

 

מערכת הרישום פתוחה לשינויים, הוספות ו/או ביטולי קורסים עד לסוף השבוע השני של כל סמסטר (לקורסים שמתחילים באותו הסמסטר). החל מהשבוע השלישי של כל סמסטר מערכת הרישום נסגרת ולא ניתן לבצע כל שינוי.

 

הודעה על פתיחת הרישום לקורסים נשלחת מטעם האוניברסיטה אל כל הסטודנטים והסטודנטיות בפקולטה בדוא"ל, בצירוף קישור למערכת הרישום. ההזדהות במערכת נעשית באמצעות מספר תעודת הזהות והקוד האישי שמופיע בהודעת הקבלה. (שנתון הפקולטה מתפרסם מדי שנה בחודש יולי. אנחנו ממליצים לכם לעיין בו קודם לכן ולגבש מערכת שעות אישית עוד לפני פתיחת הרישום לקורסים.)

 

ההרשמה לקורסים היא על בסיס מקום פנוי. ככל שתקדימו להירשם כך תבטיחו את מקומכם בקורס. תלמידים שמבקשים לנסות להירשם לקורס שהמערכת מודיעה שהוא מלא, ייכנסו לרשימת המתנה. אם יתפנה מקום בקורס, המערכת תשלוף באופן אקראי את אחד התלמידים מרשימת המתנה ללא קשר למועד הרישום לרשימת המתנה.

 

עם פתיחת תקופת הרישום מזכירויות החוגים עמוסות במיוחד. אנחנו ממליצים לכם לפנות אליהן באמצעות הדוא"ל. בימים כתיקונם, כל הסטודנטים והסטודנטיות החדשים מוזמנים ליום רישום מרוכז בחוות המחשבים בפקולטה, שבו ניתן  לבנות מערכת ולהתייעץ עם יועצי החוגים. השנה הייעוץ ייעשה באמצעות הדוא"ל.

 

בסיומו של התהליך, תוכלו להדפיס או לשמור פלט של המערכת כולה, וכמובן שתוכלו לצפות בה גם במידע אישי או במודל.

 

הפקולטה למדעי הרוח מאחלת לכם שנת לימודים פורייה ומוצלחת!